"Çipura, levrek, alabalık, orkinos, granyoz gibi kültür balıkları çok kaliteli sularda yetiştirildiği için tercih edilmektedir"

Su ürünleri yetiştiriciliği sektörü, üreticisiyle, çalışanıyla, kullandığı yüksek teknolojiyle, yenilikçi çalışmalarıyla, çevresel hassasiyetiyle, yarattığı istihdam ve katma değeriyle, ihracatıyla ve büyüme performansıyla çok önemli bir başarıya imza atmıştır.

DERNEĞİMİZ ITACS PROJESİ PAYDAŞLAR TOPLANTISI VE ÇALIŞTAYI BODRUM'DA  GERÇEKLEŞTİRDİ.

"AB Sivil Toplum Destek Programı kapsamında yürütülen Su Ürünleri Yetiştiriciliğinde Sivil Toplum Kuruluşlarının Geliştirilmesi Projesi Paydaşlar Toplantısı” ve Çalıştay”, 10 Haziran 2019 tarihinde, Bodrum DIAMOND Otelde gerçekleştirildi."

1/5

DERNEĞİMİZ ITACS PROJESİ NİHAİ PAYDAŞLAR TOPLANTISINI İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİRDİ.

“AB Sivil Toplum Destek Programı kapsamında yürütülen Su Ürünleri Yetiştiriciliğinde Sivil Toplum Kuruluşlarının Geliştirilmesi Projesi Nihai Paydaşlar Toplantısı, 27 Eylül 2019 tarihinde, İzmir’de RAMADA ENCORE by Wyndham Otel'de gerçekleştirildi”

1/3

Sektörümüz için çok önem arz eden “Su Ürünleri Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi” TBMM de kabul edildi, Cumhurbaşkanı imzaladı ve 22.11.2019 tarihli günkü Resmi Gazete de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Bunu ilk sayfadan spot bir başlıkla duyurmamız gerekiyor.  Spot başlık olarak  iri puntolarla “Su Ürünleri Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Yasalaştı” yazıp, tıklayınca  gelecek olan açıklama kısmına “Çok uzun bir süreden beri beklenen Su Ürünleri Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM de kabul edildi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından 21.11.2019 tarihinde imzaladı ve 22.11.2019 tarihli günkü Resmi Gazete de yayınlanarak yürürlüğe girdi.

1/1

MEVZUAT İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İLETİŞİM

     Güllük Mahallesi,

      270 Sokak, No:5, Kat:1

   Güllük, Milas, MUĞLA

  0 252 522 4224 

 0 533 690 9433

info@muglakulturbalikcilari.com

“Bu Web sitesi (www.muglakulturbalikcilari.com) Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Muğla Kültür Balıkçıları Derneği  sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.”